Přihlášení | Registrace | English
Zubní pasta Sea Fresh

Zubní pasta Sea Fresh 170 g

180 
-
+
Výrobce:
Country Life s.r.o.
Země původu:
Česká republika

Zubní pasta bez fluoridů, sladidel a ochucovadel. Kombinací extraktů z máty a petržele si zajistíte svěží dech, mořské řasy s antibakteriálním účinkem a tři bělící složky, které nepoškozují sklovinu a zároveň brání tvorbě plaku.

Calcium Carbonate, Aqua (Purified Water/Eau Purifiée), Vegetable Glycerin, Sodium Cocoyl Glutamate, Mentha Viridis (Spearmint/Menthe Verte) Leaf Oil, Carrageenan, Aloe Barbadensis (Aloe Vera/Aloés) Leaf Gel* Aphanizomenon Flos Aquae (Blue Green Algae/Algue Bleue)*, Bambusa Arundinacea (Bamboo/Bambou) Stem Powder, Carum Petroselinum (Parsley/Persil) Extract,Citrus Grandis (Grapefruit/Pamplemousse) Seed Extract, Perilla Ocymoides (Perilla/Perilla) Seed Extract, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract, Silica, Sodium Bicarbonate. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství.
Společnost JĀSÖN se zrodila v roce 1959, kdy se skupina nadšenců vydala na cestu "zpět" k jednoduchým a zdravým složkám kosmetiky. Ukázalo se, že jsou nejen bezpečnější, ale také přirozeně funkční. A tak se z domácí výroby pro rodinu a přátele rozrostla firma do dnešní podoby, kdy nabízí širokou škálu zdraví příznivých kosmetických výrobků. JĀSÖN si zakládá na těchto principech:

1. Vybírat bezpečné a účinné složky
2. Pečlivě testovat všechny kombinace na bezpečnost a účinnost
3. Nikdy netestovat na zvířatech
4.Neustále inovovat a zlepšovat
Zpět na začátek