Přihlášení | Registrace | English
Vločky ze žlučového mýdla Yellow & Blue

Vločky ze žlučového mýdla Yellow & Blue 400 g

139,90 
-
+
Výrobce:
TIERRA VERDE s.r.o.
Země původu:
Česká republika
Vločky ze žlučového mýdla jsou velmi účinné při ostraňování skvrn a nečistot zejména organického původu (mastnota, ovoce a zelenina, krev, inkoust, tráva, červené víno, potraviny). Hodí se k namáčení silně znečistěného prádla (spolu s bělícím práškem PUER), jako přídavek do mýdlového slizu nebo k posílení pracího účinku pro silně znečistěné prádlo. Vhodné pro bílý i stálobarevný textil z přírodních i syntetických vláken. Postup při namáčení prádla: do namáčecí lázně přidejte cca 1 zarovnanou lžíci vloček, před přidáním prádla rozpusťte. Postup při praní: pro posílení pracího účinku do bubnu pračky přidejte cca 1 zarovnanou lžíci (k pracímu gelu či práčku, mýdlových ořechům).
> 30 % Mýdlo, < 5 % žlučové enzymy (může vyvolat alergickou reakci), oxid titaničitý, chorid sodný, glycerin, hydroxid sodný, křemičitan sodný
Svět TIERRA VERDE je založen na myšlence vyrábět jen takové produkty, které mají co nejmenší negativní dopad na zdraví, životní prostředí a zároveň co nejlepší vliv na človeka, společnost a Planetu.
Zpět na začátek