Přihlášení | Registrace | English

Nový e-shop Sklizeno je tu pro všechny!

Vylepšili jsme náš e-shop tak, abychom se dostali do všech koutů České republiky. Již nemusíte klikat na mapku, abyste zjistili, zda k vám vozíme. Odpověď zní: ano!

Zaměřili jsme se na sortiment trvanlivých potravin a speciální diety - vegan, raw, bezlepková, paleo a další.

Stále objevujeme novinky a trendy. Jsme lokální a zároveň světoví.

Kvalita, poctivost a zdraví je pro nás nade vše.

Jdu nakupovat

Kde najdete čerstvé?

Naším hlavním cílem a posláním je budovat pro vás nové a nové prodejny s kvalitním a opravdovým jídlem. Třeba i ve vašem městě. V nich najdete dobře známé a oblíbené čerstvé potraviny - ovoce, zeleninu, pečivo, maso, uzeniny, sýry a další.

A tohle všechno si můžete objednat i v největším českém online obchodním domě Rohlík.cz. Sdílíme s tímto online obchodem podobnou filozofii, a proto jsme v kategorii čerstvých potravin, která je logisticky nejnáročnější, spojili své síly.

Náš kodex kvality

Zdravě je náš závazek, proto naše potraviny splňují standardy, ze kterých nikdy neslevíme.

Bez  genetických modifikací
Bez  ztužených tuků a transmastných kyselin
Bez  chemických dochucovadel, barviv a sladidel
Bez  škodlivých a nadbytečných éček
Bez  hormonů a antibiotik v mase

Proč nakupovat u nás

Vozíme po celé ČR

Máte PSČ a připojení k internetu? Tak hurá k nám do obchodu! Objednat naše zboží si můžete od Aše po Žítkovou, od Českých Budějovic po Slezskou Ostravu.

Široký sortiment

Prohlédněte si naše nová oddělení - paleo, RAW, BIO nebo vegan. A vybírejte. Naším hlavním kritériem je kvalita. Šunty k nám nesmí!

Doprava zdarma

Rádi Vám připravíme velký nákup. A jako bonus od nás dostanete dopravu zdarma při nákupu nad 1 000 Kč. Chcete si nás vyzkoušet? Dáme Vám 100 Kč na první nákup!

Zaručený původ

Známe všechny naše dodavatele. A většinu z nich osobně. Ty lokální navštěvujeme přímo u nich a koukáme jim pod ruce při výrobě, se zahraničními se setkáváme na významných potravinářských veletrzích.

Jdu nakupovat
Zpět na začátek