Přihlášení | Registrace | English
Ústřice obrovská 3 ks

Ústřice obrovská 3 ks

169 
-
+
Výrobce:
Seafood
Země původu:
Francie

Způsob lovu: faremní chov

Ústřice se vyskytuje nejčastěji v Atlantském oceánu od Norska po Maroko. Jejich výskyt ve volné přírodě je dnes spíše vzácností. Obsahují velké množství jedinečných živin a minerálů. Pomáhají při hubnutí a jsou skvělé pro snížení cholesterolu v krvi a krevního tlaku. Zlepšují také imunitu a pomáhají i při hojení ran. Stejně tak jsou považovány za silné afrodiziakum.

Ústřice patří ke gastronomickým lahůdkám. Jejich maso je krémově jemné, lehce nasládlé a má vyváženou chuť. Běžně se podávají syrové. Jejich maso se spolu se slanou vodou v lastuře vysrkne nebo vyjme vidličkou. Před konzumací je dobré ústřici pokapat citronovou šťávou nebo tabascem. Skvělé jsou taky vařené či pošírované ve vlastní šťávě.

Pokud nemáte doma nůž na ústřice, nabízíme ho také a najdete ho tady.

Spotřeba do druhého dne od doručení.

USTŘICE.
Obsahuje měkkýše (14).
Seafood je jedním z prvních dovozců čerstvých ryb s vlastní dopravou v České republice. Na trhu je již od roku 1997. Zaměřují se převážně na dovoz prémiových ryb z celého světa jako je třeba Losos Label Rouge nebo tuňák v Sashimi kvalitě. V jejich nabídce naleznete také ústřice, anebo krevety. Hlavním posláním společnosti je dovážet kvalitní a čerstvé ryby každý den na váš stůl. Ochutnejte sami, kvalitu a čerstvost ryb a mořských plodů od SeaFood jistě rozeznáte v jejich chuti.
Zpět na začátek