Přihlášení | Registrace | English
Tartaletka s čokoládou a arašídovým krémem

Tartaletka s čokoládou a arašídovým krémem 70 g

39,90 
-
+
Výrobce:
MyFoodMarket s.r.o.
Země původu:
Česká republika
Energie
1081 kJ
12.9 %

Jde o chutný košíček, který ve formě moučníku, doputoval k nám až z Francie. Lahodný košíček z lineckého těsta plněný krémem a zdobený ovocem. Přeci se nebudme opakovat po Francii, proto jsme dali vzniknout tartaletce, ve které najdete spoustu jemného arašídového krému s čokoládou. Ochutnejte!

SMETANA (SMETANA, stabilizátor E407), PŠENIČNÁ MOUKA, čokoláda bílá 10% (cukr, kakaové máslo, sušené MLÉKO plnotučné,MLÉČNÝ tuk, sušená SMETANA, emulgátor (slunečnicový lecitin), mělněné ARAŠÍDY 6% (100% ARAŠÍDY), čokoláda tmavá 5% (kakaová hmota, cukr, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, kakaové máslo, emulgátory (sójový lecitin, polyglycerol-polyricin-oleát), MÁSLO, pasterizované VAJEČNÉ ŽLOUTKY (VAJEČNÝ ŽLOUTEK (99,9%), E330 (kyselina), cukr, MLÉKO.

Produkt se skládá z těchto položek:
  • Máslo
Obsahuje lepek (1), vejce (3), arašídy (5),soja (6), mléko (7), ořechy (8)
Tak to jsme my. My Food Market není jen obchod s dobrým jídlem. Naši kuchaři pro Vás to dobré jídlo i vyrábí! Ochutnejte něco z naší vlastní výroby, kterou najdete i na prodejnách. Vše je z prvotřídních surovin a poctivě udělané. Prostě tak, jak nás znáte :).
Název na 100 g
Energie 1544 kJ
Energie 369 kcal
Zpět na začátek