Přihlášení | Registrace | English
Prací prášek z mýdlových ořechů na bílé prádlo a pleny dóza YELLOW&BLUE

Prací prášek z mýdlových ořechů na bílé prádlo a pleny dóza YELLOW&BLUE 850 g

225 
-
+
Výrobce:
Yellow&Blue
Země původu:
Česká republika

DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO PRO PRANÍ PRÁDLA PRO DĚTI DO 3 LET Prací prášek z mýdlových ořechů na bílé prádlo s bělícím účinkem a antimikrobiální přísadou. Vhodný na dětské oblečení a látkové pleny. Základ tvoří jemný prášek z mýdlových ořechů v biokvalitě. Vhodný i pro praní při teplotách nad 40˚C. Bez parfemace. Přípravek byl testován na kožní snášenlivost a je dobře tolerován i pokožkou dětí do 3 let. Dávkování: 50g prášku (asi 4 vrchovaté polévkové lžíce nebo 70 ml) na prací cyklus, při tvrdé vodě a větším znečistění prádla doporučujeme dávku zvýšit až na dvojnásobek. ČESKÝ VÝROBEK

30 % uhličitan sodný, zeolit; 5-15% perkarbonát sodný, 5-15 % silikát, citronan sodný; 5 % extrakt z mýdlových ořechů, prášek z olivového mýdla (mýdlo z olivového oleje, chlorid sodný)
Česká firma Tierra Verde s.r.o., stojí za značkou ekologické drogerie Yellow&Blue. Hlavní surovinou pro její výrobu jsou výtažky z mýdlových ořechů v bio kvalitě. Prací a bělící prostředky jsou bez fosfátů, ropných derivátů, chlóru, syntetické parfemace, barviv enzymů, palmového tuku. Mottem firmy je: "Nepracujeme, abychom vydělávali peníze. Vyděláváme peníze, abychom mohli sloužit světu."
Zpět na začátek