Přihlášení | Registrace | English
Prací gel z mýdlových ořechů na vlnu YELLOW&BLUE

Prací gel z mýdlových ořechů na vlnu YELLOW&BLUE 5 l

980 
-
+
Výrobce:
Yellow&Blue
Země původu:
Česká republika

Základem je výtažek z mýdlových ořechů v biokvalitě získaný nejšetrnější metodou extrakce za studena. Jemný gel s lanolínem a neutrálním pH vhodný pro nejchoulostivější prádlo, vlnu, hedvábí a funkční textil. Pro praní v pračce do 40°C a pro ruční praní. Výrobek neobsahuje ropné deriváty, fosfáty, chlór, syntetickou parfemaci a barviva, odpěňovače, opticky zjasňující látky. Dávkování: 30 ml/ 1 dílek na prací cyklus, při tvrdé vodě a větším znečistění prádla doporučujeme dávku zvýšit až na dvojnásobek. Ruční praní - cca ½ uzávěru na prací lázeň. ČESKÝ VÝROBEK

5-15 % neionický tenzid rostlinného původu, lanolin, extrakt z mýdlových ořechů; 5 % chelatační činidlo (EDDS), denaturovaný líh, benzoan sodný, xanthanová guma.
Česká firma Tierra Verde s.r.o., stojí za značkou ekologické drogerie Yellow&Blue. Hlavní surovinou pro její výrobu jsou výtažky z mýdlových ořechů v bio kvalitě. Prací a bělící prostředky jsou bez fosfátů, ropných derivátů, chlóru, syntetické parfemace, barviv enzymů, palmového tuku. Mottem firmy je: "Nepracujeme, abychom vydělávali peníze. Vyděláváme peníze, abychom mohli sloužit světu..."
Zpět na začátek