Pravidla soutěže „O knížku z vydavatelství Smart press“

Kdy a jak můžete soutěžit?

  • Soutěž bude probíhat od 1. 2. 2019 do 3. 2. 2019. Pro zapojení se do soutěže stačí pod facebookovým postem s fotografií jablek napsat do komentáře svůj tip, kolik jablek se v krabici nachází.
  • Výherce bude vybrán náhodným losováním ze správných odpovědí. Pokud nikdo správnou odpověď neuhodne, budeme losovat z odpovědí nejblíže správnému číslu.

Kdy a jak se dozvíte, zda jste vyhráli?

    • Vítěze vyhlásíme 4. 2. 2019 na našem Facebooku a také budou přímo kontaktováni soukromou zprávou na svém profilu Facebooku.
  • Pořadatel splní svou povinnost vydat Výherci výhru jejím předáním, a to osobně v provozovně Pořadatele, konkrétně v prodejně Sklizeno Chodov v Praze nebo Sklizeno Vaňkovka v Brně, a to do 28. 2. 2019, případně individuálně zašle na adresu poštou/přepravní společností.
  • Pořadatel je povinen informovat Výherce o skutečnosti, že se stal Výhercem 4. 2. 2019, a to prostřednictvím soukromé zprávy na Facebooku.

 

Pořadatelem soutěže je MyFoodMarket, s.r.o. se sídlem Březina 103, 666 01 Březina (IČ: 29282721, DIČ: CZ29282721). Webový server pořadatele: www.sklizeno.cz 

Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook, a nijak s nimi nesouvisí.

V případě podezření na porušení pravidel si vyhrazujeme právo vyloučit účastníka ze soutěže. Facebook není pořadatelem této soutěže a na jejím průběhu se nepodílí.

Veškerá data získaná od Soutěžícího jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Soutěžící potvrzuje, že je srozuměn zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné a že má právo na přístup k nim.

Pořadatel se zavazuje, že osobní údaje Soutěžících nebudou předávány žádné třetí osobě.