Podpořte zdraví svých zaměstnanců

Již dávno není při výběru zaměstnavatele rozhodující jenom výše platu. Zaměstnance láká zdravá firemní kultura a propracovaný systém benefitů, které zároveň zvyšují schopnost firmy udržet si schopné lidi.

Rádi byste svým zaměstnancům dopřáli benefit, který jim pomůže doplnit živiny, podpoří přirozené funkce těla a posílí jejich imunitu? Dopřejte jim pravidelnou svačinku v podobě čerstvého BIO ovoce anebo zdravého mlsání.

Správná strava během pracovního dne kromě zdravotních benefitů navíc zlepšuje koncentraci, kvalitu myšlenkových funkcí, výkon a dokonce i odolnost vůči stresu. Díky zdravým svačinkám se tedy zaměstnanci budou cítit více fit, budou mít lepší náladu a větší chuť do práce.

Ať už jsou vaši zaměstnanci na home office anebo potřebujete zásobit firemní kuchyňku, napište nám, jakou máte představu a připravíme vám nabídku přesně na míru.

Řekněte si o nezávaznou nabídku

 

Jaké varianty jsou nejoblíbenější?

1. Pravidelný závoz ovocné bedýnky do kanceláŕe

5 Kg sezónního ovoce od českých i zahraničních ekopěstitelů. Skvělá svačinka pro cca 20 osob.

2. Překvapení pro zaměstnance na home office

Zcela unikátní bedýnka sestavená dle vašich představ. Obyčejně obsahuje mix ovoce, oříšků, kvalitní čokolády, raw bonbonů.

3. Tematická bedýnka

Během podzimu a zimy jasně vede protičhřipkové čajové kombo. Zázvor, citrony, český med, vše v prémiové BIO kvalitě. V případě, že se čaj chystá do společné konve, připravíte z jedné dávky mnohem více porcí = skvělý benefit za pár korun.

Chci objednat bedýnku

 

Reference

„Bedýnky od Freshbedýnek mohu jedině doporučit. Na jaře během první vlny pandemie Covid-19 jsme je nechali rozeslat všem našim zaměstnancům domů jako malé poděkování za jejich práci a nasazení i přes veškeré komplikace, které tato situace přinesla a musím říct, že všem udělaly obrovskou radost. S Freshbedýnkami jsme každou bedýnku ještě vylepšili o špenátové muffiny či víno z nabídky jejich patrnera Sklizeno a dotáhli tak překvapení pro naše zaměstnance k úplné dokonalosti. Bedýnky plné vitamínů navíc od lokálních dodavatelů a z českých surovin jsou nejen skvělým projektem, ale i vhodným dárkem pro Vaše zaměstnance.“

Dana Čermáková, HR Activities & Event Specialist
JetBrains s.r.o.