BIO máme zmáknuté

Farmáři – láska v každém kousku

  Spolupracujeme pouze s takovými zemědělci, kteří pěstují ovoce a zeleninu udržitelně, v souladu s přírodou.   Nejraději máme české a moravské lokální farmáře, kteří své profesi věnují maximální péči a lásku.
  Neméně pečlivě si vybíráme zahraniční dodavatele. Férově spolupracujeme s ekofarmami po celém světě.

Doprava – z farmy rovnou do skladu

  Od českých farmářů jde ovoce a zelenina přímo do našeho skladu, který vyhoví i největším fajnovkám z řad ovoce a zeleniny. Pro zahraniční produkci hledáme ty nejpřímější spoje, aby byl počet přestupů co možná nejmenší.
  Všechno máme pod bedlivou kontrolou. Dbáme na to, aby se teplotní řetezec nepřetrhl. A na spoustu dalšího.

Sklad – perfektní podmínky pro každého

  Jako jediní v ČR disponujeme technologií BIO TURBO, která díky filtraci vzduchu zabraňuje šíření plísní. Teplotu a cirkulaci vzduchu řídíme individuálně pro každý druh ovoce i zeleniny. Děláme to dlouho a víme, jak na to.
  Tvrdá avokáda a zelené banány? Ano, máme! Ale pomáháme jim šetrně dozrát tak, aby sklad opouštěly v té nejlepší formě. Jedny oči nám na kontrolu kvality nikdy nestačí! Než vám zboží vyexpedujeme, kontrolujeme ho hned třikrát!

Doručení – zákaznický servis na jedničku

  Nákup vám již ve stejný den doručí náš usměvavý řidič, který vám ho vynese až ke dveřím. Chcete v objednávce něco změnit? Není problém! Stačí napsat nebo zavolat na naši zákaznickou linku.
  Nebylo něco v pořádku? Dejte nám vědět. Garantujeme 100% spokojenost, jinak vám vrátíme peníze.

 

NAPLNIT BEDÝNKU