Přihlášení | Registrace | English
Mušle Sv. Jakuba cca 300 g

Mušle Sv. Jakuba cca 300 g

395,70 
1 319  za kg
-
+
Výrobce:
Seafood

Způsob lovu: volný sběr

Doporučená skladovací teplota: 0-2°C

Mušle sv. Jakuba jsou svalem hřebenatky svatojakubské. Ty žijí po celém světě v mělkých oblastech. Jsou velice oblíbený kvůli jejich jedinečné delikátní a jemné chuti. Navíc obsahují velké množství zdraví prospěšných živin, které podporují kardiovaskulární systém a chrání nás před rakovinou tlustého střeva. Stejně tak jsou zdrojem vitamínu B12, omega-3 mastných kyselin, zinku, jódu a vápníku.

Svatojakubské hřebenatky můžete konzumovat i syrové. Skvěle jsou smažené na másle anebo grilované. Vždy je potřeba dodržet krátkou dobu tepelné úpravy, aby maso nebylo moc tuhé.

Spotřeba do druhého dne od doručení.

MUŠLE SV. JAKUBA.
Obsahuje měkkýše (14).
Seafood je jedním z prvních dovozců čerstvých ryb s vlastní dopravou v České republice. Na trhu je již od roku 1997. Zaměřují se převážně na dovoz prémiových ryb z celého světa jako je třeba Losos Label Rouge nebo tuňák v Sashimi kvalitě. V jejich nabídce naleznete také ústřice, anebo krevety. Hlavním posláním společnosti je dovážet kvalitní a čerstvé ryby každý den na váš stůl. Ochutnejte sami, kvalitu a čerstvost ryb a mořských plodů od SeaFood jistě rozeznáte v jejich chuti.
Zpět na začátek