Přihlášení | Registrace | English
Krevety předvařené cca 400 g

Krevety předvařené cca 400 g

295,60 
739  za kg
-
+
Výrobce:
Seafood
Země původu:
Kolumbie

Způsob lovu: chov

Předvařeným krevetám stačí skutečně jenom krátká tepelná úprava, zhruba dvě minuty. V podstatě je potřeba je jenom ohřát anebo jim dodat krustičku. 

Čerstvé (nevařené) krevety mají šedivou barvu. Po tepelné úpravě se změní na růžovo-oranžovou. Může za to reakce přírodního barviva jménem astaxanthin, který patří do skupiny karotenoidů. Krevety se kazí rychle, proto je spotřebujte ideálně v den nákupu.

Kreveta bílonohá je korýš žijící v pobřežních vodách a deltách řek Tichého oceánu od severního Mexika až po břehy středního Peru. Ve Střední a Jižní Americe a v Asii se krevety chovají v tzv. chovných rybnících. Více než polovina krevet na trhu pochází z farmovaného chovu

Spotřeba do druhého dne od doručení. 

KREVETY 30 až 40 kusů v 1 kile
Seafood je jedním z prvních dovozců čerstvých ryb s vlastní dopravou v České republice. Na trhu je již od roku 1997. Zaměřují se převážně na dovoz prémiových ryb z celého světa jako je třeba Losos Label Rouge nebo tuňák v Sashimi kvalitě. V jejich nabídce naleznete také ústřice, anebo krevety. Hlavním posláním společnosti je dovážet kvalitní a čerstvé ryby každý den na váš stůl. Ochutnejte sami, kvalitu a čerstvost ryb a mořských plodů od SeaFood jistě rozeznáte v jejich chuti.
Zpět na začátek