Přihlášení | Registrace | English
Konečně vývar zeleninový

Konečně vývar zeleninový 450 ml

64 
Produkt momentálně bohužel není skladem.
Výrobce:
Konečně vývar
Energie
171 kJ
2 %
Tuky
0.45 g
0.6 %
Sacharidy
8.1 g
3 %
Bílkoviny
0.9 g
1.8 %
Sůl
0.45 g
7.5 %

Máte vážnou závislost na rajčatové, hrachové, brokolicové, žampionové, pórkové, špenátové nebo dýňové polévce? Pokud ano, našli jste přítele, který vám ušetří hromadu času při loupání mrkve do vývaru. Také úspěšně prošel chuťovou atestací u dětí. Doporučujeme do všech zeleninových polévek, do vegetariánského risotta či kuskusu nebo dětem, které už nebaví přesnídávky.

Voda, mrkev, cibule, pórek, CELER, petržel, tymián, bobkový list, nové koření, pepř. Uchovejte v chladu při teplotě do 8°C.

Produkt se skládá z těchto položek:
  • Mrkev čištěná i nečištěná na gastro
  • Celer čištěný i nečištěný na gastro
  • Pórek
Obsahuje celer (9).
Jsou to tři kluci. Jarda Vácha dělá firemní consulting, jeho brácha Honza je softwarový specialista a Jakub Gruber je grafický designér. Co mají společného? Všichni jezdí na longboardu a všichni milují vaření. Od počítačů si utíkají odpočinout do kuchyně. Když si jednou takhle utekli do Francie za jídlem a surfováním, Jardu napadlo, že nám na trhu schází jeden produkt ? poctivý vývar bez chemie a nesmyslů. Ze začátku to nebrali moc vážně, ale čím dál víc si začínali uvědomovat, jak moc by ho vlastně v regálech sami chtěli. Když se kluci vraceli, měli už vymyšlený název, sháněli recepty a plánovali první vaření...
Název na 100 ml na porci 450 ml
Energie 38 kJ 169 kJ
Energie 9 kcal 40.5 kcal
Tuky 0.1 g 0.45 g
Nasycené mastné kyseliny v tucích 0.1 g 0.45 g
Sacharidy 1.8 g 8.1 g
Cukry v sacharidech 0.8 g 3.6 g
Bílkoviny 0.2 g 0.9 g
Sůl 0.1 g 0.45 g
Zpět na začátek