Přihlášení | Registrace | English
Konečně vývar zeleninový

Konečně vývar zeleninový 450 ml

64 
-
+
Výrobce:
Konečně vývar
Energie
171 kJ
2 %
Tuky
0.45 g
0.6 %
Sacharidy
8.1 g
3 %
Bílkoviny
0.9 g
1.8 %
Sůl
0.45 g
7.5 %

Konečně poctivě a pečlivě tažený přírodní zeleninový vývar z farmářských surovin od dvou bratří Jardy a Honzy Váchových. Receptura vznikla ve spolupráci s nejslavnějšími kuchařkami všech dob – babičkami. Zeleninový Konečně vývar byl prvním vývarem z kuchyně bratří Váchových a vůbec prvním farmářským vývarem ve sklenici u nás. Z mrkve, pórku, celeru a cibule se táhne přesně hodinu, aby měl tu správnou chuť a aby si ponechal veškerou sílu a živiny, které má mít.

Ať už zeleninový vývar pijete, nebo s ním vaříte luštěniny, zeleninový kuskus či podléváte zeleninu, když máte Konečně vývar v lednici, nemusíte se bát, že by doma někdy měli hlad.

Jarda a Honza doporučují zeleninový vývar:

  • jako základ do zeleninových polévek,
  • k podlévání masa a zeleniny,
  • do italského rizota, luštěnin nebo třeba kuskusu,
  • jako základ do vegetariánských jídel,
  • pro podporu zdraví a imunitního systému.

JAK DLOUHO KONEČNĚ VÝVAR VYDRŽÍ?

Výdrž máme, musí se ale trénovat! Vývary v lednici můžete uchovat až 90 dní od data výroby. Po otevření sklenice mají životnost zkrácenou na 24 hodin. Když se vyhnete tomu, aby se do vývarů cokoliv namáčelo, a při zavírání upevníte víko pořádně, vývar vám vydrží klidně o dva dny déle.

SKLADOVÁNÍ

Vývary jsou zavařené pasterizací – tradiční metodou našich babiček, při které nejsou potřeba žádné konzervanty ani umělé přísady. Proto skladujte Konečně vývary v chladu do 8 °C.

100% vývar z mrkve, cibule, pórku, petržele, CELERU a koření

Produkt se skládá z těchto položek:
  • Mrkev čištěná i nečištěná na gastro
  • Celer čištěný i nečištěný na gastro
  • Pórek
Obsahuje celer (9).
Jsou to tři kluci. Jarda Vácha dělá firemní consulting, jeho brácha Honza je softwarový specialista a Jakub Gruber je grafický designér. Co mají společného? Všichni jezdí na longboardu a všichni milují vaření. Od počítačů si utíkají odpočinout do kuchyně. Když si jednou takhle utekli do Francie za jídlem a surfováním, Jardu napadlo, že nám na trhu schází jeden produkt ? poctivý vývar bez chemie a nesmyslů. Ze začátku to nebrali moc vážně, ale čím dál víc si začínali uvědomovat, jak moc by ho vlastně v regálech sami chtěli. Když se kluci vraceli, měli už vymyšlený název, sháněli recepty a plánovali první vaření...
Název na 100 ml na porci 450 ml
Energie 38 kJ 169 kJ
Energie 9 kcal 40.5 kcal
Tuky 0.1 g 0.45 g
Nasycené mastné kyseliny v tucích 0.1 g 0.45 g
Sacharidy 1.8 g 8.1 g
Cukry v sacharidech 0.8 g 3.6 g
Bílkoviny 0.2 g 0.9 g
Sůl 0.1 g 0.45 g
Zpět na začátek