Přihlášení | Registrace | English
Konečně vývar kuřecí

Konečně vývar kuřecí 450 ml

68 
-
+
Výrobce:
Konečně vývar
Energie
396 kJ
4.7 %
Tuky
7.2 g
10.2 %
Sacharidy
3.14 g
1.1 %
Bílkoviny
4.5 g
9 %
Sůl
0.45 g
7.5 %

Konečně poctivě a pečlivě tažený přírodní kuřecí vývar z farmářských surovin od dvou bratří Jardy a Honzy Váchových. Receptura vznikla ve spolupráci s nejslavnějšími kuchařkami všech dob – babičkami. Kuřecí Konečně vývar je přírodní spravovák, dlouze tažený, neuspěchaný, skrývající veškerou přírodní sílu. Proto je základní surovinou poctivé kuchyně po celém světě. Navíc postaví na nohy, když je třeba, podporuje imunitu, zlepšuje funkci jater a mozku a podporuje kvalitní spánek.

Ať už kuřecí vývar pijete, nebo z něj vaříte italské rizoto, pečete s ním maso, či jím podléváte zeleninu, když máte Konečně vývar v lednici, nemusíte se bát, že by doma někdy měli hlad.

Jarda a Honza doporučují kuřecí vývar:

  • jako rychlou a zdravou snídani, která zahřeje, dodá energii a posiluje imunitu,
  • jako základ do polévek a omáček,
  • k podlévání masa a zeleniny,
  • do italského rizota, luštěnin, kuskusu a těstovin,
  • pro podporu zdraví a správné funkce imunitního systému.

JAK DLOUHO KONEČNĚ VÝVAR VYDRŽÍ?

Výdrž máme, musí se ale trénovat! Vývary v lednici můžete uchovat až 90 dní od data výroby. Po otevření sklenice mají životnost zkrácenou na 24 hodin. Když se vyhnete tomu, aby se do vývarů cokoliv namáčelo, a při zavírání upevníte víko pořádně, vývar vám vydrží klidně o dva dny déle.

SKLADOVÁNÍ

Vývary jsou zavařené pasterizací – tradiční metodou našich babiček, při které nejsou potřeba žádné konzervanty ani umělé přísady. Proto skladujte Konečně vývary v chladu do 8 °C.

 

100% vývar z kuřecího masa, kuřecích kostí, cibule, mrkve, pórku, petržele, česneku a koření.

Produkt se skládá z těchto položek:
  • Mrkev čištěná i nečištěná na gastro
  • Pórek
Jsou to tři kluci. Jarda Vácha dělá firemní consulting, jeho brácha Honza je softwarový specialista a Jakub Gruber je grafický designér. Co mají společného? Všichni jezdí na longboardu a všichni milují vaření. Od počítačů si utíkají odpočinout do kuchyně. Když si jednou takhle utekli do Francie za jídlem a surfováním, Jardu napadlo, že nám na trhu schází jeden produkt ? poctivý vývar bez chemie a nesmyslů. Ze začátku to nebrali moc vážně, ale čím dál víc si začínali uvědomovat, jak moc by ho vlastně v regálech sami chtěli. Když se kluci vraceli, měli už vymyšlený název, sháněli recepty a plánovali první vaření...
Název na 100 ml na porci 450 ml
Energie 88 kJ 395 kJ
Energie 21 kcal 94.5 kcal
Tuky 1.6 g 7.2 g
Nasycené mastné kyseliny v tucích 0.7 g 3.15 g
Sacharidy 0.7 g 3.15 g
Cukry v sacharidech 0.1 g 0.45 g
Bílkoviny 1 g 4.5 g
Sůl 0.1 g 0.45 g
Zpět na začátek