Přihlášení | Registrace | English
Konečně vývar kuřecí

Konečně vývar kuřecí 450 ml

67,90 
-
+
Výrobce:
Konečně vývar
Země původu:
Česká republika
Energie
396 kJ
4.7 %
Tuky
4.5 g
6.4 %
Bílkoviny
4.5 g
9 %
Klasický základ kvalitního vaření. Využití v kuchyni je nekonečně univerzální a nedá se použít nevhodně. Zkoušeli jsme to. Možno také aplikovat jako podporu imunitního systému nebo jako vysoce efektivní vyprošťovák. Doporučujeme do jakékoliv polévky, do jakékoliv omáčky, k podlévání masa a italského risotta, s kořenovou zeleninou a domácími nudlemi.
Voda, kuřecí maso a kosti 46 %, zelenina 11 %: mrkev, cibule, pórek, česnek, petržel; bobkový list, nové koření, pepř. Uchovejte v chladu do 8°C.

Produkt se skládá z těchto položek:
  • Mrkev čištěná i nečištěná na gastro
  • Pórek
Neobsahuje alergeny.
Jsou to tři kluci. Jarda Vácha dělá firemní consulting, jeho brácha Honza je softwarový specialista a Jakub Gruber je grafický designér. Co mají společného? Všichni jezdí na longboardu a všichni milují vaření. Od počítačů si utíkají odpočinout do kuchyně. Když si jednou takhle utekli do Francie za jídlem a surfováním, Jardu napadlo, že nám na trhu schází jeden produkt ? poctivý vývar bez chemie a nesmyslů. Ze začátku to nebrali moc vážně, ale čím dál víc si začínali uvědomovat, jak moc by ho vlastně v regálech sami chtěli. Když se kluci vraceli, měli už vymyšlený název, sháněli recepty a plánovali první vaření...
Název na 100 ml na porci 450 ml
Energie (kJ) 88 395
Energie (kcal) 21 94.5
Tuky (g) 1 4.5
Bílkoviny (g) 1 4.5
Zpět na začátek