Log in | Registration | Čeština
ORGANIC Kefir from Okrouhlice

ORGANIC Kefir from Okrouhlice 500 ml

38 
-
+
Producer:
Farma již od založení v roce 1993 hospodaří v systému ekologického zemědělství. Hlavní myšlenkou farmy je trvale udržitelný rozvoj v okolí vesničky Okrouhlice. Na vlastních pastvinách chovají plemeno českého červenostrakatého skotu na mléčnou produkci. Mléko dále pracovávají ve vlastní mlékárně.
Country of origin:
Czech Republic

Kefír je kvašený mléčný nápoj s mnoha pozitivními účinky na lidské zdraví. Je lehce stravitelný a nutričně bohatý. Obsahuje vysoké množství vitamínu B12, vápníku, hořčíku, vitamínu K2, biotinu, kyseliny listové, enzymů a probiotik. Díky vitamínu K2 se vápník lépe zabuduje do kostí. Probiotika v kefíru obnovují zdravou střevní mikroflóru a pomáhají ji udržet v rovnováze. Díky zdravému střevu je tělo schopné mnohem lépe přijímat živiny. Zpravidla kefír tolerují i lidé s laktózovou intolerancí.

Contains milk.
The farm has been operating in the organic farming system since its foundation in 1993. The main idea of the farm is sustainable development around the village Okrouhlice. They breed Czech reddish-spotted cattle for dairy production on their own pastures. They also work in their own dairy.
Back to the top