Log in | Registration | Čeština
Chicken broth

Chicken broth 450 ml

68 
-
+
Producer:
Konečně vývar
Energy
396 kJ
4.7 %
Fats
7.2 g
10.2 %
Carbohydrates
3.14 g
1.1 %
Proteins
4.5 g
9 %
Salt
0.45 g
7.5 %

Konečně poctivě a pečlivě tažený přírodní kuřecí vývar z farmářských surovin od dvou bratří Jardy a Honzy Váchových. Receptura vznikla ve spolupráci s nejslavnějšími kuchařkami všech dob – babičkami. Kuřecí Konečně vývar je přírodní spravovák, dlouze tažený, neuspěchaný, skrývající veškerou přírodní sílu. Proto je základní surovinou poctivé kuchyně po celém světě. Navíc postaví na nohy, když je třeba, podporuje imunitu, zlepšuje funkci jater a mozku a podporuje kvalitní spánek.

Ať už kuřecí vývar pijete, nebo z něj vaříte italské rizoto, pečete s ním maso, či jím podléváte zeleninu, když máte Konečně vývar v lednici, nemusíte se bát, že by doma někdy měli hlad.

Jarda a Honza doporučují kuřecí vývar:

  • jako rychlou a zdravou snídani, která zahřeje, dodá energii a posiluje imunitu,
  • jako základ do polévek a omáček,
  • k podlévání masa a zeleniny,
  • do italského rizota, luštěnin, kuskusu a těstovin,
  • pro podporu zdraví a správné funkce imunitního systému.

JAK DLOUHO KONEČNĚ VÝVAR VYDRŽÍ?

Výdrž máme, musí se ale trénovat! Vývary v lednici můžete uchovat až 90 dní od data výroby. Po otevření sklenice mají životnost zkrácenou na 24 hodin. Když se vyhnete tomu, aby se do vývarů cokoliv namáčelo, a při zavírání upevníte víko pořádně, vývar vám vydrží klidně o dva dny déle.

SKLADOVÁNÍ

Vývary jsou zavařené pasterizací – tradiční metodou našich babiček, při které nejsou potřeba žádné konzervanty ani umělé přísady. Proto skladujte Konečně vývary v chladu do 8 °C.

 

Water, organic chicken, organic carrots, organic onions, organic leeks, organic garlic, organic parsley, organic thyme, organic bay leaf, organic allspice, organic pepper

Product content:
  • Mrkev čištěná i nečištěná na gastro
  • Pórek
It only took three men. Jarda Vácha – a company spokesman and consultant, his brother Honza Vácha – a software specialist and Jakub Gruber – a graphic designer. What do these guys have in common? They love longboard and cooking. A computer work and paperwork was ever so exhausting they often spent their spare time in their kitchens. One day they set out to France to taste local food and to surf, of course. Experiencing French cuisine Jarda realised there’s a hole in Czech market – nobody provides an honest broth without additives. At first it was just an idea but as time went by they realised how much they missed such option. Before they came back to Czechia they already had a name for their own product and plans for first trial of cooking such broth.
Title per 100 ml per portion 450 ml
Energy 88 kJ 395 kJ
Energy 21 kcal 94.5 kcal
Fats 1.6 g 7.2 g
Saturated fatty acids in fats 0.7 g 3.15 g
Carbohydrates 0.7 g 3.15 g
Sugars 0.1 g 0.45 g
Proteins 1 g 4.5 g
Salt 0.1 g 0.45 g
Back to the top