Log in | Registration | Čeština
Angus Wrap

Angus Wrap 200 g

89,90 
-
+
Producer:
MyFoodMarket s.r.o.
Energy
2426 kJ
28.9 %
Fats
40 g
57.1 %
Carbohydrates
36 g
13.3 %
Proteins
20 g
40 %
Salt
1.8 g
30 %
Smažená cibulka spojená s hovězím konfitem v jedné lahodné tortile, která je nejen chutná, ale i zažene váš hlad. Doporučuji si ji vychutnat teplou.
Tortila (PŠENIČNÁ mouka (60%), voda, palmový tuk. stabilizátory: glycerol, guarová guma, glukóza (z PŠENICE), kypřící látky: difosfáty, uhličitan sodný; emulgátor: mono- a digliceridy mastných kyselin; cukr, sůl, konzervační látky: propionát vápenatý, sobran draselný, regulátor kyselosti: kyselina jablečná, prostředek k přetváření mouky: L-cystein),majonéza (rostlinný olej řepkový 70 %, pitná voda, VAJEČNÉ ŽLOUTKY, HOŘČICE (HOŘČIČNÉ SEMENO, koření), cukr, kvasný ocet lihový, jedlá sůl, zahušťovadla (modifikovaný škrob, xantan), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), barvivo (betakaroten)), římský salát, SÝR Cheddar, rajčata keříková, smažená cibulka, hovězí konfit (hovězí krk, paprika chilli, zázvor, worcestrová omáčka (Pitná voda, ocet kvasný lihový, cukr, jedlá sůl (max. 5%), víno bílé, švestková povidla, rajčatový protlak, sušená zelenina (česnek), barvivo (E150c), aroma, extrakty koření, emulgátor (E433)), pepř černý mletý, sůl)

Product content:
  • Salát římský na gastro
  • Ementál French kg
  • Rajčata keříková
Obsahuje lepek (1), vejce (3), mléko (7), hořčici (10).
Tak to jsme my. My Food Market není jen obchod s dobrým jídlem. Naši kuchaři pro Vás to dobré jídlo i vyrábí! Ochutnejte něco z naší vlastní výroby, kterou najdete i na prodejnách. Vše je z prvotřídních surovin a poctivě udělané. Prostě tak, jak nás znáte :).
Title per 100 g
Energy 1213 kJ
Energy 290 kcal
Fats 20 g
Saturated fatty acids in fats 5.4 g
Carbohydrates 18 g
Sugars 1.6 g
Proteins 10 g
Salt 0.9 g
Back to the top