Přihlášení | Registrace | English
Demi-glace

Demi-glace 200 ml

186 
-
+
Výrobce:
Konečně vývar
Země původu:
Česká republika
Energie
594 kJ
7 %
Tuky
0.6 g
0.8 %
Sacharidy
10 g
3.7 %
Bílkoviny
9.6 g
19.2 %
Sůl
0.6 g
10 %

Zredukovaný vývar z hovězích, telecích a vepřových kostí, obohacený rajčatovým pyré, červeným vínem a sušenými švestkami s velmi koncentrovanou chutí. Použíjte všude tam, kde používáte hovězí vývar. Doporučujeme pro přípravu omáček, steaků, či pečených žeber.

Voda, hovězí, telecí, vepřové maso a kosti, mrkev, cibule, celer, petržel, rajčatový protlak, červené víno, švestky, pepř. Skladujte v chladu v teplotě do 8°C.
Obsahuje celer (9).
Jsou to tři kluci. Jarda Vácha dělá firemní consulting, jeho brácha Honza je softwarový specialista a Jakub Gruber je grafický designér. Co mají společného? Všichni jezdí na longboardu a všichni milují vaření. Od počítačů si utíkají odpočinout do kuchyně. Když si jednou takhle utekli do Francie za jídlem a surfováním, Jardu napadlo, že nám na trhu schází jeden produkt ? poctivý vývar bez chemie a nesmyslů. Ze začátku to nebrali moc vážně, ale čím dál víc si začínali uvědomovat, jak moc by ho vlastně v regálech sami chtěli. Když se kluci vraceli, měli už vymyšlený název, sháněli recepty a plánovali první vaření...
Název na 100 ml
Energie 297 kJ
Energie 71 kcal
Tuky 0.3 g
Nasycené mastné kyseliny v tucích 0.3 g
Sacharidy 5 g
Cukry v sacharidech 1 g
Bílkoviny 4.8 g
Sůl 0.3 g
Zpět na začátek