Přihlášení | Registrace | English
BIO Ovocný sirup – rakytník

BIO Ovocný sirup – rakytník 330 ml

114 
-
+
Výrobce:
Koldokol
Země původu:
Česká republika

BIO ovocný sirup - rakytník má 100% podíl ovocné složky.  Jedná se o koncentrovanou šťávu z jablek, bez přidání jakéhokoliv cukru, dochucenou čistou rakytníkovou šťávou. Rakytník je velmi bohatý na vitamin C, má osvěžující kyselou chuť a s koncentrovanou jablečnou šťávou tvoří vyváženou kombinaci.  

BIO rakytníkový sirup použijte tradičním způsobem anebo k doslazení čaje, dochucení snídaňových kaší, jogurtů, ovocných drinků a limonád.  

Sedlina je znakem přírodního charakteru sirupu.

 

BIO koncentrovaná jablečná šťáva, BIO šťáva z rakytníku řešetlákového (10 %)
Příběh společnosti Koldokol začal v roce 2007 na okraji malé obce v Bílých Karpatech v pronajatém domku s 3 ha přilehlých pozemků. V hlavách zakladatelů Hany a Libora se zrodila myšlenka produkovat bio džemy přímo z ovoce pocházejícího z přilehlého ekologického ovocného sadu bez použití cukru. Vznikla tak Bioláda s originální recepturou, která je doslazována jablečným koncentrátem a zahuštěna výtažky z mořských řas. Postupně se sortiment BIO produktů společnosti rozšiřoval a dnes zahrnuje například i čajové směsi z bylinek a ledové nápoje a sirupy bez přidaného cukru.
Zpět na začátek